Büyük bir heyecanla beklediğimiz Avengers Endgame filminden yeni görüntülerin yer aldığı kısa bir tanıtım paylaşıldı.

Bu sene herkesin gözü Avengers Endgame’de. Marvel da Super Bowl 2018’i değerlendirdi ve dördüncü Avengers filmi için kısa bir tanıtım paylaştı. Bu tanıtım yeni görüntülerle dolup taşıyor. Thanos’un kazanmasının ardından dünyanın nasıl bir yere dönüştüğünü gözler önüne seriyor.

Başlangıçta siyah beyaz tonlarda kaybettiğimiz kahramanları çok hızlı bir şekilde görüyoruz. Ardından kıyamet sonrasındaki dünyayı andıran bir New York ile karşılaşıyoruz. Karşımızda terk edilmiş gibi görünen puslu bir şehir var. Her yer bomboş görünüyor.  Yakınlarını kaybeden insanlar psikolojik destek alarak ayakta durmaya çalışıyor gibi görünüyor. Captain America’nın yüz ifadesi Thanos’tan intikam alacağı anı beklediği hissini uyandırıyor. Öte yandan Tony Stark ve Nebula’yı birlikte çalışırken görüyoruz. Guardians of the Galaxy’nin bozulan gemisinde bir şeyler yaparak kurtulmaya çalışıyorlar. İkili gemiyi tamir etmeye de çalışıyor olabilir, parçalardan Iron Man’e yeni bir kostüm çıkartmaya uğraşıyor da olabilir. Bunun yanında yeni fragmanda sonunda Rocket Raccoon’u görüyoruz. O da Avengers ile birlikte çalışıyor. Elbette fragmanda sayısız detay yer alıyor fakat ilk dikkat çeken bunlar oluyor.

Bakmadan Geçme: Captain Marvel’ın Gücünü Gözler Önüne Seren Tanıtım

Fragmandan akıllarda kalan “Bazı insanlar hayatlarına devam etmeye çalışıyor fakat biz onlardan değiliz” sözleri oluyor. Bu sözler yaklaşan intikam anını müjdeliyor. Kahramanlarımızın neler yapacağını ise ancak 26 Nisan’da görebileceğiz.

Video