Başrollerini Ryan Reynolds ve Justice Smith’in üstlendiği Dedektif Pikachu filmi yeni fragmanıyla boy gösteriyor. Bu tanıtımda çok daha fazla Pokemon yer alıyor.

Pokemon’un dünyası çok yakında beyaz perdeye taşınıyor. Paylaşılan özete göre olaylar başarılı dedektif Harry Goodman’ın esrarengiz bir şekilde kaybolmasıyla başlıyor. 21 yaşındaki oğlu Tim babasına neler olduğunu bulmak için işe koyuluyor. Harry’nin eski ortağı olan dedektif Pikachu da Tim’e bu arayışta yardım ediyor. Karşımıza inanılmaz derecede komik, süper şirin ve kendisini bile şaşırtan ilgi çekici bir Pikachu çıkıyor. Birbirleriyle özel bir biçimde iletişim kurabildiklerini keşfetmelerinin ardından Tim ve Pikachu eşsiz bir maceraya adım atıyor. İnsanlar ve Pokemonların bir arada yaşadığı devasa şehir Ryme’da birer birer ipuçlarını bir araya getiren ikili hem fazlasıyla farklı Pokemon ve insanlarla karşılaşacak hem de tüm Pokemon evrenini tehdit eden ve yok edebilecek gizemi ortaya çıkaracak.

Bakmadan Geçme: Netflix’ten Charlize Theron’lu Çizgi Roman Uyarlaması

Büyük heyecanla beklenen filmde Pikachu karakterini Ryan Reynolds seslendiriyor. Kim karakterine ise Justice Smith hayat veriyor. Yönetmenliğini Rob Letterman’ın üstlendiği Dedektif Pikachu, 10 Mayıs’ta vizyona girecek. Paylaşılan yeni fragmanı hemen aşağıda bulabilirsiniz.

Video