Avengers Endgame’den sonra değişim geçireceğini düşündüğümüz Marvel Sinematik Evreni’nin yeni filmlerinden biri Young Avengers olabilir mi?

Ortaya yeni bir söylenti çıktı. We Got This Covered tarafından ortaya atılan bu yeni iddia da Young Avengers filmine işaret ediyor. Elde edilen bilgiye göre Marvel Studios New Avengers isimli genç kahramanlara odaklanan bir film üstünde çalışıyormuş, hatta senaryosu yazılmaya da başlanmış. Bu genç kahramanların kurduğu ekip de Hawkeye (Kate Bishop), Hulkling, Iron Lad, Patriot, Wiccan, Stature ve Vision’dan oluşacakmış. Ama Vision için Paul Bettany’nin versiyonu olmadığı açıkça belirtiliyor.

Okumadan Geçme: Spider-Man’in Gerçek Kötüsü Mysterio Olabilir mi?

Emma Fuhrmann’ın Cassie Lang rolü için kast edildiğini biliyoruz. Eh, Stature da Cassie Lang’in süper kahraman hali. O yüzden Stature’a kesin gözüyle bakıyoruz. Bunun dışında yeni Vision, eski Vision ve Scarlet Witch’in çocuğu olabilir. Diziyle de bağlantı böyle kurulabilir. Kate Bishop söylentileri zaten fazlasıyla uzun süredir var. Şöyle bir düşününce Young Avengers ekibi kurmak için bir zemin var gibi duruyor.

Peki siz bu söylenti hakkında ne düşünüyorsunuz? Marvel böyle bir film için gerçekten de çalışmalara başlamış olabilir mi?