DC Sinematik Evreni’nin yaratıcısı Zack Snyder Batman rolünü bırakan Ben Affleck’e sosyal medya platformu Vero üzerinden veda etti.

Açıkçası en başarılı Batman olduğunu düşündüğüm Ben Affleck’in bu rolü bırakması kesinlikle üzüntü verici bir olay oldu. Josstice League’de Batman’in ele alınışı tartışmalı olsa da genel anlamda sinematik dünyada Ben Affleck Batman rolünü kesinlikle başarıyla taşıdı. Onun bırakması da hepimiz için üzüntü verici oldu. Zack Snyder da benzer duygularla dolu bir veda mesajı paylaştı.

Uzun zaman önce bir yerlerde… eskiden… harika şeyler oluyordu… elmas keskinliğinde. Ama bazı şeyler biter. Dünyada olan şeyler. Bunlar bittiğinde de… bitmiş olan öyle kalır. Rüyada, o beni ışığa götürdü. Güzel bir yalan… Gelmiş geçmiş en iyi Batman. İnanılmaz çenen ve harika kalbinle beni kutsadığın için teşekkür ederim.

Zack Snyder Ben Affleck

Okumadan Geçme: Man of Steel Filmindeki Watchmen Göndermesi

Zack Snyder’a sonuna kadar katılıyorum şahsen. Ben Affleck DC Comics ve Warner Bros için kesinlikle bir kayıp olacaktır. Umuyoruz ki yeri onu aratmayacak şekilde doldurulur. Mümkünse eğer böyle bir şey.